Naší hlavní činností je pomoc při integraci do pracovního procesu těžce zdravotně postiženým spoluobčanům, dle 3. skupiny ID.

K tomu slouží zajištění vhodné práce pro tyto osoby, nebo možnosti přivýdělku. Zaměstnancům, kteří vzhledem ke stupni svého postižení pracují z domova nebo speciálně upraveného pracoviště, umožňujeme: sociální inkluzi (kontakt s kolegy a klienty), udržování pracovních návyků a rozvoj profesních dovedností, samozřejmě možnost přivýdělku a v neposlední řadě zvýšení sebevědomí a práce slouží i jako zdravotní rehabilitace :-). Více informací naleznete v sekci O nás

V případě, že vás naše činnost zaujala, uvítáme jakoukoliv možnost další spolupráce.

Jakým způsobem nás můžete podpořit?

  1. Nabídkou pracovní činnosti odpovídající charakteru našich pracovníků (telemarketing, přepis, zpracování a skenování dat, grafická zpracování videí a webů, úprava videi s nimiž též souvisí monitoring průmyslových kamer, kancelářské práce online a další).
  2. Využitím služeb našeho masérského studia - "Tajemný svět doteků" v Teplicích., na tyto naše služby lze uplatnit tzv. náhradní plnění.
  3. Finančním darem na sponzorský účet zřízený u Nadace Charty 77, prosím kontaktujte Lucii Markovou (telefon: 224 214 452, fax: 224 213 647, která Vám může na případný dar poskytnout darovací smlouvu.

Obrázek